VEROUK V VEROUČNEM LETU 2022 / 2023

ŽUPNIJA GORNJI GRAD IN BOČNA

URNIK – GORNJI GRAD

1. in 2.razred: PONEDELJEK ob 15.00 (2 šolski uri na 14 dni)

3.razred: PONEDELJEK ob 17.00 (GORNJI GRAD + BOČNA)

4.razred: SREDA ob 12.45

5.razred: SREDA ob 13.30

6.razred: ČETRTEK ob 14.00

7. in 8. razred:TOREK ob 14.00

9.razred + MLADINA se bomo srečevali v okviru MLADINSKE SKUPINE (termini srečanj bodo po dogovoru)

URNIK – BOČNA

1. in 2.razred (KOMBINACIJA): ČETRTEK ob 14.10

3.razred: TOREK ob 17.00 (v GORNJEM GRADU)

4.razred: ČETRTEK ob 13.05

Z rednim veroukom bomo začeli v tednu od 19. - 23.9.2022.

Objavljamo elektronsko prijavnico za obiskovanje verouka, ki jo prosim izpolnite vsi starši veroučencev od 2. do 8. razreda.

Povezavo do prijavnice najdete tukaj: https://forms.gle/qmBnzAPPPx8FBZJH6

Kontakti katehistinj in kateheta:

KATEHIST/INJA

TELEFON

Ga. Bojana Zupanc

(1. in 2. r – GG)

041 975 798

Ga. Renata Pistotnik

(1. in 2. r – BOČNA)

040 371 442

Ga. Mojca Senica

(4., 5. in 6.r)

040 169 449

G. Ivan Hrastnik

(3., 7. in 8. r)

031 369 598

V primeru odsotnosti vašega otroka, nas prosim obvestite na enega od zgornjih kontaktov. Iskrena hvala.

Ob vpisu se vplača tudi vpisnina oziroma celoletni prispevek. S tem prispevkom, ki je skromen proti ostalim mesečnim prispevkom (glasbena šola, razne športne dejavnosti…), vzdržujemo urejenost veroučnega inventarja, urejenost WC-ja, ogrevanje učilnice, vzdrževanje didaktičnih pripomočkov in nabava materiala, ki se potrebuje pri urah verouka.

Škofija Celje je odredila višino priporočenega daru, za katerega ste naprošeni, da ga darujete enkrat letno za izvedbo rednega verouka v župniji.

a) dar za izvajanje verouka za enega otroka je 20 €

b) dar za izvajanje verouka, če je otrok iz ene družine pri verouku več, je 30 € na družino

Če ste v finančni stiski in otroku ne morete plačati vpisnine ali učbenikov, se pogovorite s katehetom, da skupaj najdemo rešitev.

Naj vaša stiska ne bo razlog, da bi otrok bil prikrajšan za obiskovanje verouka!

Vse potrebne zadeve bomo usklajevali na srečanju staršev, ki bo 24.9.2022 ob 8:30 v katedrali v GG. Po skupnem srečanju bo na koncu še kratko srečanje staršev l. in 2. razreda obeh župnij. Starši prvošolčkov boste lahko vpisali svoje otroke na ta dan, kjer boste lahko prejeli tudi delovne zvezke. Lepo vabljeni, da si rezervirate čas tudi za to srečanje. Blagoslovljen začetek šolskega leta vsem!

CENIK  POTREBNIH  PRIPOMOČKOV

Pripomočki