OZNANILA od 12. 9. 2021 – 19. 9. 2021

 

 

12.

9.

24. NEDELJA

MED LETOM

Marijino ime

ob 8.00

ob 10.00

 

Bočna: + Franc Petrin, obl.

GG: vsi župljani in dobrotniki župnij

++ Andrej Ugovšek obl. in vsi Ježičevi

+++ Pavla Škulj (6.9.2021)

++++Ivanka Vajdl in Brinkovačevi (7.9.2021)

13.

9.

PONEDELJEK

sv. Janez Zlatousti

 

ob 19.00

 

+ Ivan Lamprečnik

14.

9.

TOREK

Povišanje svetega Križa

ob 8.30

ob 15.00

 GG+Frančiška Potočnik 15.obl in Poiškruhovi

Dom DEOS: po namenu

15. 9.

SREDA

Žalostna Mati Božja

ob 18.45

ob 19.00

  1. dan tri-dnevnice

+ na čast svetemu Jožefu za B. varstvo

16.

9.

ČETRTEK

sv. Kornelij in Ciprijan

ob 18.45

ob 19.00

  1. dan tri-dnevnice

Bočna: + Brane Čretnik, 10. obl.

17.

9.

PETEK

sv. Robert Bellarmino

ob 18.45

ob 19.00

  1. dan tri-dnevnice

+ v zahvalo Materi Božji

18.

9.

SOBOTA                sv. Jožef Kupertinski

ob 10.00

ob 19.00

+ za prvoobhajance in njihove družine

+ Frančišek Petek, 1.obl.

19.

9.

25. NEDELJA

MED LETOM

sv. Januarij, mučenec

ob 8.00

ob 10.00

 

Bočna: vsi župljani in dobrotniki župnij

GG:+Jožefa Smolnikar, 3.obl. (Zagradiška)

 

Nedeljska maša

Bralci Božje besede

ob 8.00 (Bočna)

Urška Kočnar in Vojko Zavolovšek

ob 10.00 (GG)

Ana Zavolovšek in Primož Benedik

 

 

OZNANILA od 19.9.2021 – 26.9.2021

 

19.

9.

25. NEDELJA

MED LETOM

sv. Januarij, mučenec

ob 8.00

ob 10.00

 

Bočna: vsi župljani in dobrotniki župnij

GG:+Jožefa Smolnikar, 3.obl. (Zagradiška)

20.

9.

PONEDELJEK

sv. Andrej Kim Tae-gon, korejski mučenci

 

ob 19.00

 

+ Anton Škulj

21.

9.

TOREK

sv. Matej, evangelist

ob 8.00

ob 15.00

+ Jože Černivšek iz Okonine

Dom DEOS: po namenu

22. 9.

SREDA

Sv. Mavricij, mučenec                      

 

ob 8.00

 

+ na čast svetemu Jožefu za B. varstvo

23.

9.

ČETRTEK

Sv. pater Pij, redovnik

 

ob 19.00

 

Bočna: + Janez Kropovšek, obl.

24.

9.

PETEK

Anton M. Slomšek, škof

ob 8.00

ob 19.00

Bočna: + Andrej Kolar

Katedrala: + Darja Fedran, 1. obl.

25. 9.

SOBOTA

sv. Nikolaj iz Flue, kmet

 

ob 19.00

 

 + vsi rajni Krznarjevi, obl. za očeta

26.

9.

SLOMŠKOVA NEDELJA

Kozma in Damijan, mučenca

ob 8.00

ob 10.00

 

Bočna: + vsi župljani in dobrotniki župnij

GG: ++ Ljudmila in Franc Bombek

              iz Celja

 

  

Nedeljska maša

Bralci Božje besede

ob 8.00 (Bočna)

Minka Vrtar in Milena Krebs

ob 10.00 (GG)

Franc Veršnik in Andrej Kumprej

 

 Zaradi večjega števila mašnih namenov je večkrat za isti termin naročenih in oznanjenih več mašnih namenov. Darovi za ostale namene so oddani na škofijo Celje in od tam duhovniku, ki nima svojih mašnih namenov in mašuje po oznanjenih namenih. Hvala za razumevanje.