OZNANILA od 2.8.2020 – 9.8.2020

2.

8.

18. NEDELJA

MED LETOM

Sv. Evzebij, škof

 

ob 9.00

vsi župljani in dobrotniki župnije

+ Mirko Kladnik obl. in pokoj duše

                     brata Mirana

3.

8.

PONEDELJEK

sv. Martin, menih

 

 

4.

8.

TOREK

sv. Janez M.Vianney, arški župnik

 

 

5.

7.

SREDA

Marija Snežna

 

 

6.

8.

ČETRTEK

Jezusova spremenitev na gori

ob 18.00

ob 19.00

IZPOSTAVITEV NAJSVETEJŠEGA

  + Duhovni poklici

7.

8.

PETEK

sv. Sikst II., papež

ob 18.00

ob 19.00

IZPOSTAVITEV NAJSVETEJŠEGA

+ Špehovi 19.obl za Franca Podlinšek

8.

8.

SOBOTA

sv. Dominik, duhovnik

ob 18.00

ob 19.00

IZPOSTAVITEV NAJSVETEJŠEGA

+ rajni Trkljevi in Stenšakovi

9.

8.

19. NEDELJA

MED LETOM

sv. Edith Stein,

sozavetnica Evrope

ob 8.00

ob 10.00

 

vsi župljani in dobrotniki župnije

+ Frančišek Bezovnak

++ Pavelnovi, 10.obl. za mamo (3.8.)

+++ Grčki, 30.obl. za očeta (4.8.)

++++ Marija Ogradi in

          vsi + Brinkovačevi (5.8.2020)

 

Nedeljska maša

Bralci Božje besede

ob 8.00

Franc Prek in Mateja Mavrič

ob 10.00

Bernarda Ugovšek in Zofka Potočnik

 

 OZNANILA od 9.8.2020 – 16.8.2020

 

9.

8.

19. NEDELJA

MED LETOM

sv. Edith Stein,

sozavetnica Evrope

ob 8.00

ob 10.00

 

vsi župljani in dobrotniki župnije

+ Frančišek Bezovnak

++ Pavelnovi, 10.obl. za mamo (3.8.)

+++ Grčki, 30.obl. za očeta (4.8.)

++++ Marija Ogradi in

          vsi + Brinkovačevi (5.8.2020)

10.

8.

    PONEDELJEK

Sv. Lovrenc, diakon

 

ob 19.00

 

+ Kosovi in Vrhovi, obl. za Franca in Jero

11.

8.

TOREK

Sv. Klara, red. ustanoviteljica

 

ob 19.00

 

+ Miran Čeplak

12. 8.

SREDA

Sv. Ivana Šantalska, vdova

 

ob 19.00

 

+ Ivanka Ilnikar iz Grosuplja

13.

8.

ČETRTEK

Sv. Radegunda, kraljica

 

ob 19.00

 

+ Ivan Hribernik

14.

8.

PETEK

Sv. Maksimilijan Kolbe, mučenec

 

ob 11.00

   

      ZAGORSKI ROMARJI

+ Francka Pahovnik 20. obl

15. 8.

SOBOTA

MARIJINO VNEBOVZETJE

ob 9.00

ob 19.00

Katedrala: + Kneblnovi obl. za mamo

 Nova Štifta: za žive in + župljane

16.

8.

18. NEDELJA

MED LETOM

Sv. Rok, spokornik

ob 8.00

ob 10.00

vsi župljani in dobrotniki župnije

+ Jože Pahovnik in vsi Jakopčevi rajni

 

Nedeljska maša

Bralci Božje besede

ob 8.00

Bojana Zupanc in Sabina Dolar

ob 10.00

Ana Zavolovšek in Primož Benedik

 

Zaradi večjega števila mašnih namenov je večkrat za isti termin naročenih in oznanjenih več mašnih namenov. Darovi za ostale namene so oddani na škofijo Celje in od tam duhovniku, ki nima svojih mašnih namenov in mašuje po oznanjenih namenih. Hvala za razumevanje.